
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 1.5 pF |
| Length | 2 mm |
| Width | 2 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 10 |
| Leakage Current | 1 µA |
| Height | 800 µm |
| Packaging | Reel |
| Depth | 2 mm |
| Thickness | 0.75 mm |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Type | ESD Suppressors |
| Interface | USB |
| Working Voltage | 30 V |
| Operating Supply Voltage | 30 V |
| Number of Channels | 4 |
| Data Rate | 480 Mbps |
| Direction(Counting Sequence) | Unidirectional |
| Number of Transceivers | 1 |
| Min Breakdown Voltage | 28 V |
| Clamping Voltage | 15 V |
| ESD Protection | Yes |
Stock: 18775
Distributors
pcbx
Unit Price$0.58819
Ext.Price$0.58819
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.58819 | $0.58819 |
| 10 | $0.58563 | $5.85630 |
| 25 | $0.58534 | $14.63350 |
| 50 | $0.58505 | $29.25250 |
| 100 | $0.58477 | $58.47700 |
| 300 | $0.56986 | $170.95800 |
| 500 | $0.55533 | $277.66500 |
| 1000 | $0.54117 | $541.17000 |
| 3000 | $0.47876 | $1436.28000 |
| 5000 | $0.47833 | $2391.65000 |
| 10000 | $0.47790 | $4779.00000 |
